Ana Sayfa Genel En Trend Tel Kırma Modelleri

En Trend Tel Kırma Modelleri

Tel Kırma Dünyası

Makale Başlıkları

Tel kırma çalışmaları ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.Önceki yazılarımızda değinmiştik ve bazı örnekler vermiştik.Bu çalışmamızda da o örneklere devam edeceğiz.Tel kırma çalışmaları baya sabır isteyen bir uygulamadır.Hem hassas davranmalı hemde hızlı olmamalısınız.Kumaş uygulamalarında pek korkulacak bir durumu yok.Ancak delikli ince olanlarda dikkat etmelisiniz.

Tel Kırma Modelleri

Tel kırmadan her türlü eşya yapabilirsiniz.Aklınıza gelen her alanda kullanıma açık olduğu için sıkıntı çekmezsiniz.Sabrınız varsa ve el işlerini seviyorsanız tam sizlik diyebilirim.Tel kırmadan çanta yapımı olarak dizayn edilmiş bir çalışma görüyorsunuz.Sizlerde evlerinizde bu çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Tel Kırma Modelleri

Burada da tel kırmadan masa örtüsü uygulaması yapılmış.Faklı renklerde tellerin mevcut olduğunu önceki yazılarımızda dile getirmiştik.Yukarıda tam göremiyorum ama galiba tüle uygulama çalışması yapılmış bir masa örtüsü.Yerleştirmeyi yaparken çok dikkatli olmalısınız.Eğer düzgün yerleştirme yapmazsanız uygulamanızda kayma nedeni ile modeliniz üst üste binebilir ya da modeliniz yamuk olabilir.

Tel Kırma Modelleri

Burada da galiba grek tülü işlemesi yapılmış ve bu da kumaşa geçirilmiş bir namaz başörtüsü çalışması görüyoruz.Yukarıdaki çalışma çok zor değil,diğerinden çok daha basit ve çabuk işlenebilir özelliğine sahip.Lakin yine de sabır gerektiren bir çalışma.Tel kırma namaz başörtüsü yapmak isteyenlere güzel bir örnek olarak karşımızdadır.

Tel Kırma Modelleri

Yok artık demeyin sakın siz demeden ben var artık diyeyim.Evet tel kırmadan ayakkabı tasarımı da olabiliyor.İnsan istedikten sonra her şeyi yapabilir.Tel kırma ayakkabı modeli zor değil.Tasarımı istediğiniz kumaşa uygulayın ve bir ayakkabıcıya giderek bunu ayakkabınıza yerleştirmesini isteyebilirsiniz.Yurt dışında da ünlü sanatçıların bu aralarda tercihleri arasında dolanıyor.

Tel Kırma Modelleri

Yaz aylarına girmekle beraber düğünler de arttı ve her kız evleneceği zaman kına gecesi olmazsa olmazlarındandır.Tel kırma kına seti de uygulayabilirsiniz.Hatta böyle bir tasarımda baya bir göz doldurabilirsiniz.Kaynananız ne kadar maharetli gelin aldığını etrafa öve öve bitiremez.Kanıt olarak da sizin yaptığınız kınalığı etrafa gösterir.Kendi annenizin de koltuk altları kabarır sizin gibi maharetli kız yetiştirdiği için.

Tel Kırma Modelleri

Tel kırmadan anahtarlık yapımı da yapabilirsiniz.Gerçekten hoş ve dikkat edici bir çalışma olarak elimizde dikkat çekeceği kesin gözüyle bakıyorum.Dikkat edin de sizden kendileri için yapılmasını da istemesinler.

Tel Kırma Modelleri

Bu modeli sizlere örnek olsun diye paylaşmak istedim.Masa örtüsü,kırlent kenarları da ya da başka bir yerde kullanımı size kalmış bir örnek olarak verdim.Kolay bir uygulama ve güzel bir model olarak göründüğü için deneyebilirsiniz.

Tel Kırma Modelleri

Bu masa örtüsünü yapan ablanın baya bir sabrı varmış.Kendisini canı gönülden takdir ederek helal olsun diyorum.Harika işlemiş ve harika bir sonuç elde etmiş.Sizlerde de bu abla kadar sabır varsa sizlerde kendinize örneğini kareli bir deftere çizip uygulayabilirsiniz.

Tel Kırma Modelleri

Burada da tel kırmadan tepsi örneği görüyorsunuz.Sizlere genellikle kolay uygulamalar paylaşarak zorlanmamanız için elimden gelen en güzel örnekleri vermeye çalıştım.Yapımı kolay ama görünüşte bir o kadar güzel örnekler verdim.Aşırı zorları yazımda vermemeye çalıştım.Eğer zor örnekler isterseniz yorum yaparak isteyebilir bizlerde ona göre daha ağır çalışmaları sizlere sunarız.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz