Dekorasyon Blog Arama

Tezgah Üstü Lavabolar

Sihirli Lavabo Dünyası

Mor rengi seven ve bu rengi hayatının parçası olarak dizaynlarında kullanan tasarımcılara ya da ev dekorasyon sahiplerine gelsin.Lavabo tasarımlarında sizlere harika şeyler sunacağımı önceki yazımda belirtmiştim.Muhteşem görselleri sizlere sunmaya başlayalım mı?

LAVABO TASARIMLARI

Yukarıdaki parlak mor virgül tasarım lavabosu çok orijinal bir tasarım olarak karımızda durmaktadır.Bu tasarıma uygun mor ve beyazın sunduğu görsel bir şölen oluşturabilir ya da siyah,beyaz,mor renkler ile şekillendirebilirsiniz.Renklerin uyumu siz tasarımcıların hayal gücüne bağlı olarak gelişir ve hayat bulur.

LAVABO TASARIMLARI

Sizlere farklı tasarımlarda lavabo sunacağımızı dile getirmiştim.Bardak tasarımındaki lavaboya ne dersiniz?Çok farklı tasarımlar buldum ve inanın tercih konusunda benim kafam bir hayli karıştı.Lavabo dizaynı konusunda ustalar kendilerini aştığını söyleyebilirim.

LAVABO TASARIMLARI

Peki lavabonuzda zambaklar açmasını istemez misiniz?Çok farklı ve göz alıcı bir tasarım olarak gözler önünde durmaktadır.Gerçekten tasarım konusunda bu tasarımı dizayn edene ödül vermek gerekir diye düşünüyorum.Doğayı tasarımda buluşturmuş.

LAVABO TASARIMLARI

Tezgah üstü lavabo tasarımlarında her şekli sizlere sunmaya elimden geldiğince dikkat ederek tasarımlar seçtim.Her kesimin beğenebileceği göze muhteşem görünen tasarımları sizlere paylaşarak sizlerinde bu konuda bilgi birikiminize yararlı olmaya çalışalım istedik.

LAVABO TASARIMLARI
LAVABO TASARIMLARI

Doğal taşlardan yola çıkarak doğallığı lavabolarında kullanıma açmaya çalışan tasarımcıların sizler için harika tasarımları ortaya koyduklarını bilmenizi istiyoruz.Onların tasarımlarını bizde sizlere göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

LAVABO TASARIMLARI

Şeffaf lavabo özelliği olan tasarımlar da harika durmaktadır.O kadar harika tasarımlar söz konusu ki gördükçe içim gitti diyebilirim.Evlerinde orijinal tasarımları paylaşmak isteyenler ve en özel tasarımları kendisinin olmasını isteyenler bu tasarımlar inanın tam sizlik.

LAVABO TASARIMLARI

Tercih ve dizayn konusu sizlere kalmış olabilir ancak bu dizaynları görmeden ev dekore edecek tasarımcılar inanın çok şey kaybettiğinizin farkında değilsiniz.Lavabo dizaynları konusu çok uzun ve inanın aşırı derecede fazla tasarım var ve hepsi birbirinden özel ve güzel.

LAVABO TASARIMLARI

Yukarıdaki görsel lavabonun epoksilden üretilmiş olduğunu hemen belirtelim.Çok hoş bir tasarım söz konusu olup bulunduğu ortamda bence çok doğal bir hava sunacağı kesin gözü ile bakıyorum.Sadece geri kalan tercihleriniz konusunda da özellikle dikkat etmelisiniz.

LAVABO TASARIMLARI

Epoksil lavabolara bir kaç örnek daha vereceğim.Yapılış ve duruş bakımından gerçekten harikalar.Dizayn açısından da çok harika dizayn edilmişler.Sizlerin de bu gibi doğallıktan yana olanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alacağını düşünüyorum.

LAVABO TASARIMLARI

Yukarıdaki görselde cam lavaboya baskı uygulaması ile yapılmış.Görünüşü çok doğal ve hoş görünmektedir.Çiçekleri ile beraber çok canlı görünmektedir.3D boyutlu bir tasarım ile banyonuzu dekore ettirebilirsiniz.

LAVABO TASARIMLARI

Bir epoksil üretimi de yukarıda gördüğünüz tasarımdadır.Harika bir işçilik ve tasarım olmuş.Lavabo tasarım ve dizaynlarında gerçek anlamda harika tasarımlar mevcuttur.İstediğiniz her alanda kendinize has dizaynlar yaparak bu dizaynlara uygun lavabolar yerleştirebilirsiniz.

LAVABO TASARIMLARI
LAVABO TASARIMLARI

Son iki tasarım ve ikisi de ürün bakımından birbirinden farklı.Lavabo tasarımlarından biri cam tasarım lavabosu iken diğeri porselen tasarım olarak karşımızdadır.Eskiden mutfaklarda porselen ya da seramik tezgahlar ve lavabolar görmek mümkündü ancak modern çağla birlikte her geçen gün yenilenen dünya şartlarına ayak uydurarak eskileri raflara kaldırdık.Şimdi günümüzde eskilere dönüş tarzlarının da rağbet gördüğünü görüyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Banyo Fayans Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478