Dekorasyon Blog Arama

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Canlanan Alanlar

3D alanlar konusunda baya çalışmalar bulunmaktadır.Üç boyutlu çizimleri evlerimizde kullanmak açısından harika fikirler oluşturmamızda yardımcı olacağı kesin.Evlerimize bambaşka görünümler katarken derinlik ve doğallık katacağına da hiç şüpheniz olmasın. Öyle güzel üç boyutlu dekorasyonlar var ki gördüğünüz zaman uygulamak isteyeceksiniz kesinlikle.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Üç boyutlu dizaynlar görselde gördüğünüz gibi alan için bakıldığında sanki içine giriyormuş gibisiniz.Göz alıcı ve içine çekiyormuş hissi veriyormuş gibi bir hava katıyor.Sizlerin de üç boyutlu çizimlerin görsellerinden yararlanmanız için bu yazımızı bunlar için ayarladık.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Üç boyutlu dizaynlar konusunda aklınıza gelebilecek ve hoşunuza gidecek her şeyi bastırıp uygulatabilirsiniz.Baskı tekniği kullanılarak uygulanıyor.Özellikle uyarmalıyım ki;baskı tekniğinde renkleri soluk olmamalı ve resimde gördüğünüz gibi canlı olmalıdır.Canlı çıkmadığı takdirde resimlerinizde derinliği elde edemez ve istediğiniz şekilde durmaz.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Görüldüğü gibi baskılar canlı ve solgun olmamalı ki uygulayacağınız yerde istediğiniz görüntüyü ve canlılığı elde edebilirsiniz.Üç boyutlu görselleri elde etmek zor değildir ancak uygulayacak firmanın bu konuda deneyimli olması ve önceki yaptığı işler konusunda sizlere görseller sunmalıdır.Emin olmadığınız firma konusunda çok dikkatli olmalısınız.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Üç boyutlu dizaynları her alana uygulanabilir.Uygulayacağınız alan ile fotoğrafınız arasında bir uyum olmasına özen gösterin.Eşyalarınıza uygun kaldırabileceği en uygun görselleri seçtikten sonra uzunca bir süre olup olmayacağını düşünün.Yani kullanacağınız alanda o resim orayı kaldırır mı?Sorusuna cevap aramak için belli bir zaman kendinize zaman ayarlamalısınız.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Verdiğimiz tüm görsellerde üç boyutlu dizaynlar ile ekibin nasıl uyduklarına dikkat edin.Sizlerde uygulama yapacağınız alanların birbirlerine uyumlarına dikkat edeceğiniz görseller uygulamanızı öneririz.Bu kurala uymazsanız sizler ev içinde bir karışıklığa neden olacaksınız.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

3d dizaynlar da uygulayacağınız resimlerin baskı derecesi ne kadar iyiyse ortam o kadar canlı ve güzel görüneceğini sizlere özellikle söylemek istiyorum.Üç boyutlu dizaynlar da görsellerin kalitesi ne kadar yüksek olursa alacağınız sonuçlar sizin için o derece mutlu olmanızı sağlarken istediğiniz dizayn sonucunu da ona göre alacaksınız.

Üç Boyutlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Üç boyutlu dizaynları her alana uygulayabilirsiniz.Mağazalarınıza,lokantalara,evlere ,iş yerlerinize vb. aklınıza gelebilecek her yere.Önemli olan uygulayacak yer ile uygulayacağınız resim arasında parallellik olmasıdır.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478