Ana Sayfa Renkler Vizon Rengi Dekorasyon Önerileri 2021

Vizon Rengi Dekorasyon Önerileri 2021

Vizon Renkli Dekorasyonlar Neden Çok Seviliyor?

Konuya giriş yapmadan önce vizon renginin köküne inmekte fayda var. Vizon rengi vizon hayvanından ismini almaktadır. Vizon kemirgen bir hayvandır ve kürkünün renk tonundan esinlenerek vizon rengi oluşturulmuştur. Vizon rengi kahverengi ve gri arasında bir nötr tondur.  Vizon renginin sevilmesinin nedeni nötr ton olmasıdır çünkü nötr tonlar her dekorasyona uymaktadır. Her dekorasyona zarafet ve asalet katan bu renk geniş alanlarda kullanılmaktadır. Vizon rengi ayrıca ferah bir görünüm sağladığından sıkça tercih edilmektedir.

Duvarlarda Vizon Rengi

Vizon rengi duvar boyası oldukça kullanılmaktadır. Nötr bir ton olan vizon rengiyle mobilyalarınız, perdelerinizle çok uyumlu bir görünüş elde edebilirsiniz.

İsterseniz düz renk ya da desenli vizon renklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca piyasada bolca bulunan vizon renkli çıtalar ile çok güzel görünüş elde edebilirsiniz.

vizon rengi salon
750

Kapılarda Vizon Rengi

Vizon rengini kapılarda da kullanılarak güze görünüşler elde edebilirsiniz. İsterseniz tek renk isterseniz ahşap rengiyle beraber bu rengi kullanabilirsiniz ancak evinizin renk dengesi bu kullanıma uygun olmalıdır.

vizon rengi duvar
vizon rengi yatak odası
vizon rengi salon
vizon rengi dekorasyon

Mobilyalarda Vizon Rengi

Vizon renginin tercih edildiği en çok yer mobilyalardır. Bu mobilyalar birçok renk ile uyumlu olması sebebiyle oldukça tercih edilmektedir. Eğer karar veremeyen biriyseniz ve risk almak istemiyorsanız bu rengi seçebilirsiniz ve ilk olarak oturma grubundan başlayabilirsiniz.

vizon rengi salon

Halılarda Vizon Rengi

Vizon renkli halılar ile uyumlu bir zemin elde edilebilir. Her ortamda uyum sağlayan vizon renkli halılar ile ortamın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bu halılar açık renk olacağı için çabuk kirlenecektir ve temizlenmesi biraz daha zor olacaktır.

Ayrıca vizon rengi az ışık alan evlerde kullanılması ortama daha ferah ve ışık alıyormuş gibi gösterecektir. Işıksız ortama koyu renkler kullanıldığında daha karanlık göstermektedir. Vizon rengiyle odanızı ışık alıyormuş gibi gösterebilirsiniz. Vizon rengi perde ve koltuk takılmalarıyla ve duvar renginden koyu bir halı ile evinizi çok şık bir hale getirebilirsiniz.

vizon rengi koltuk

Vizon Rengi ile Uyumlu Renkler Nelerdir?

Kahverengi ile vizon rengi birbirine çok uyumludur. Koyu bir renk olan kahverengiyi vizon ile yumuşatabilirsiniz.

Yeşil ile vizon rengi birbirine uymaktadır. Yeşilin açık rengi ya da koyu rengini tercih edebilirsiniz.

Turkuaz ile vizon rengi birbirine çok yakışmaktadır. Turkuazdaki huzur ve vizondaki zarafet çok uyumlu bir ortam yaratacaktır.

Gri rengi ile vizon oldukça şık görünüş elde edilmektedir. Koyu gri ile vizon rengi asil ve şık bir görünüş elde edebilirsiniz.

Siyah ile vizon rengi de birbirine çok uymaktadır. Dekorasyonlarda oldukça sevilen bir ikilidir. Siyahin sert görüntüsü vizonla yumuşatılarak şık bir görünüş elde edilir.

vizon rengi duvar

Vizon rengi ile diğer konularımız:

Açık vizon rengi

Bej ve vizon rengi arasındaki fark

Koyu vizon rengi

Açık vizon rengi duvar boyası

Koyu vizon rengi duvar Boyası

Vizon rengi koltuk

Vizon rengi Boya

Vizon gri rengi

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

15 YORUMLAR

  1. Ayrıca vizon rengi az ışık alan evlerde kullanılması ortama daha ferah ve ışık alıyormuş gibi gösterecektir. Işıksız ortama koyu renkler kullanıldığında daha karanlık göstermektedir. Vizon rengiyle odanızı ışık alıyormuş gibi gösterebilirsiniz. Vizon rengi perde ve koltuk takılmalarıyla ve duvar renginden koyu bir halı ile evinizi çok şık bir hale getirebilirsiniz. burda anlatılan doğru bir değiş güzel bir noktadan bahsetmişler

  2. Vizon Renkli Dekorasyonlar Neden Çok Seviliyor?Konuya giriş yapmadan önce vizon renginin köküne inmekte fayda var. Vizon rengi vizon hayvanından ismini almaktadır. Vizon kemirgen bir hayvandır ve kürkünün renk tonundan esinlenerek vizon rengi oluşturulmuştur. Vizon rengi kahverengi ve gri arasında bir nötr tondur. Vizon renginin sevilmesinin nedeni nötr ton olmasıdır çünkü nötr tonlar her dekorasyona uymaktadır. Her dekorasyona zarafet ve asalet katan bu renk geniş alanlarda kullanılmaktadır. Vizon rengi ayrıca ferah bir görünüm sağladığından sıkça tercih edilmektedir.Duvarlarda Vizon RengiVizon rengi duvar boyası oldukça kullanılmaktadır. Nötr bir ton olan vizon rengiyle mobilyalarınız, perdelerinizle çok uyumlu bir görünüş elde edebilirsiniz.İsterseniz düz renk ya da desenli vizon renklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca piyasada bolca bulunan vizon renkli çıtalar ile çok güzel görünüş elde edebilirsiniz.

  3. Kalitenin ihtişam ile buluşması bu sitedekilere örnektir. İçerikleri defalarca inceledim. Gayet şık mantıklı zarif ve kullanışlı buldum. Modeller tam bir usta işçilik ürünü, ve çok harika şekilde düşünülmüş. Dekorasyonlar için elinize sağlık diyorum. Çeşitliliğinizin bolluğu insanın ufkunu açıyor. Bir diyazn düşünürken sitenizden ürün yada ilham alacağımdan şüphem yok. Çok zevkli tasarımlara sahip, görsel lezzet şöleni gibi. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar dilerim.

  4. Günümüzün toplumu evde daha çok vakit geçirdiği için dekorasyon gitgide daha önem kazanmakta ve insanların daha fokuslandıği bir konu oldu çünkü evde kaliteli vakit geçirmek isterken evin dekorasyonun kullanışlı ve göze hitap etmesi gecirilen zamanın kalitesini artırıyor bu yüzden de vizon renklerin cazibesi gitgide artmakta.Ayrıca vizon renklerin birinirine kombini ve aksesuar bulma kolaylığı da ayrı tercih sebebi.

  5. Vizon rengi ile hangi renkleri kombinleyebileceğime hiçbir zaman karar verememişimdir hep bir kararsızlık vardı, ya tutturamazsam diye korkardım fakat yazınızdan yola çıkarak evimin mobilyaların yenilemeyi düşünüyorum. Hatta nasıl göründüğü hakkında fikrinizi almak için fotoğrafını size atmak istiyorum, mümkün müdür? Yazmış olduğunuz bu yazı benim için gerçekten yararlı oldu, bunun için size teşekkür ediyor. Paylaşımlarınızın devamını dört gözle bekliyorum.

    • Tabi ki de bizler ile paylaşabilirsiniz.Aklınıza takılan ve yardım istediğiniz konularda sizlere küçük tüyolar vermeye çalışırız.Şimdiden yenileyeceğiniz eviniz için hayırlı olsun.

  6. Mukemmmel bir siteGünümüzün toplumu evde daha çok vakit geçirdiği için dekorasyon gitgide daha önem kazanmakta ve insanların daha fokuslandıği bir konu oldu çünkü evde kaliteli vakit geçirmek isterken evin dekorasyonun kullanışlı ve göze hitap etmesi gecirilen zamanın kalitesini artırıyor bu yüzden de vizon renklerin cazibesi gitgide artmakta.Ayrıca vizon renklerin birinirine kombini ve aksesuar bulma kolaylığı da ayrı tercih sebebi.

  7. Dekorasyona evimde çok önem veririm. Sürekli internette araştırmalar yapıyorum ve bu siteye rastladım. Vizon rengini mobilyalarımda kullanmayı çok sevdiğim için bu yazı bana farklı fikirler verdi. Vizon rengi ile kombin yapmakta çok zorlanıyordum. Yazı sayesinde fikir edinmiş oldum. Çok zevkli tasarımlara sahip birçok örnek var. Çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyorum. Teşekkürler.

  8. Vizon gerçekten, ev dekorasyonunun son senelerde ki en moda rengi. Tavsiyeleriniz için de çok teşekkürler. Gayet güzel tavsiyeler vermişsiniz 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz