Dekorasyon Blog Arama

Vizon Tasarım Salon Ürünleri

Dekorasyon açısından evlerinde ve çevrelerinde asalet arayanların kolay gibi görünen ama zor olan kullanabileceği bir kaç renk bulunmaktadır ki bunların başını da  vizon rengi alır. Vizon rengi ile ev dekorasyon ürünlerini düzgün tasarımları uygun şartlar açısından düzenli bir şekilde kullanmanız sayesinde ışığa göre renk değiştirebilen, şık ve ağırlığını ortaya koyan bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Renk geçişlerinde  kahverenginin tonlarını kullanabilirsiniz. Çünkü vizon rengi kahverenginin değişik bir tonudur.

Vizon Salon Ürünleri

Kahverengi olmamakla birlikte griye anımsatan ama içinde kızılımsı tonlar da bulunan çok özel bir renk olarak kendini ortaya çıkarmaktadır. Koltuk modellerinde ağırlıklı olarak tercih sıraların üzerinde yer almaktadır. Soft kadife kumaşların yanı sıra deri koltuk kumaşlarında bile kullanılmaktadır. Bu renk tonunu evlerinizin her alanında rahatlıkla kullanıma açabilirsiniz; oturma odalarınızda, yatak odalarınızda ya da salonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vizon Salon Ürünleri
Vizon Salon Ürünleri

Vizon rengi,nötr renkler grubu olarak kullanabiliriz. Parlak bir renk tonuna sahip olmadığı için ışığın geliş açısında göre renk değişimi veriyormuş havasını sizlere sunabilir. Açık renk tonlarını kendine uyumlu renk tonları ile harmanlamanız sayesinde gayet uyumlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

Vizon Salon Ürünleri
Vizon Salon Ürünleri
Vizon Salon Ürünleri

 Krem renkleri ile bej renkleri gibi tonlar ev dekorasyonu açısından en önde tutulan ve en çok sevilen, sık sık kullanılan renkler olarak kendini ortaya koymaktadır. Bu renkleri evlerinizde dekorun ana kaynağı olarak tercih ettiğinizde bu renkler ile uyumlu renk tonlarını ve geçişlerini düzgün sağladığınız takdirde evleriniz görsel açıdan muhteşem görünecektir.

Vizon Salon Ürünleri
Vizon Salon Ürünleri
Vizon Salon Ürünleri
Vizon Salon Ürünleri

Vizon renginin seçiminde ev dekorasyonu olarak genel kapsamlı seçim yapmanız halinde hem mobilya seçimi vizon rengi olmalıyken hem de duvar ve tavan dekorasyonu renkleri seçimi konusunda da aşırı dikkatli davranmalıyız Vizon renginin koyu renk tonlarını büyük mobilyalar açısından tercih ettiğimizde bu mobilyalar evimizin içerisini karanlık gösterir.Bu yüzden genellikle açık renk tasarımları evlerimizde kullanarak daha açık ve ferah ortamlar oluşturabilir ve daha göze hoş görünen evler kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan İskandinav Salon Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478