Ana Sayfa Yatak Odası Dekoratif Yatak Odası Duvar Sticker Modelleri

Dekoratif Yatak Odası Duvar Sticker Modelleri

Yatak odası hayatımızın üçte birini harcadığımız bir alan, bu anlamda bu özel oda her açıdan kendimizi rahat hissedeceğimiz bir alan olmalıdır. Rahat bir yatak, şık bir zemin kaplaması, konforlu ve kullanışlı mobilyalar kadar dekorasyona kişisellik ve keyif katacak ufak uygulamalara yer vermek gerekir. Örneğin dekoratif yatak odası sticker dekorasyona katkı sağlayabileceği gibi odanın daha özel ve benzersiz bir tarza bürünmesinde çok etkilidir. Bugün yazımızda sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden yaratıcı ve dekoratif yatak odası duvar sticker ile dekorasyon örnekleri derledik.

Dekoratif Yatak Odası Duvar Stickerlar

Duvar çıkartmaları yatak odanızı kişiselleştirmek ve tarz katmak için uygulayabileceğiniz basit fakat etkili tasarımlardır. Aynı zamanda bu küçük tasarımlar odaya her girişinizde sizi motive eder ve keyif verir. Bu noktada yüzlerce farklı model arasından hem tarzınıza hemde yatak odanıza uygun olduğunu düşündüğünüz duvar çıkartmaları kullanarak odanıza hareket ve stil kazandırmanız mümkün.

yatak odası duvar sticker
yatak odası duvar sticker

Yatak Odası Duvar Sticker Modelleri

Duvar dövmeleri kesinlikle modaya uygun ve evlerine kişisel bir dokunuş vermek isteyenler için olmazsa olmazlardan. Örneğin bu kendinden yapışkanlı duvar saati yatak odasına benzersiz bir hava kazandırmış. Bu noktada benzer duvar çıkartmaları kullanarak yatak odanızda çok özel ve benzersiz bir tarz yaratabilirsiniz.

Şekiller

Farklı boyutlardaki renkli geometrik baskılar özellikle modern tarzda dekore edilmiş yatak odaları için oldukça idealdir. Yatak odası kapı sticker modelleri yuvarlak, kare, üçken gibi pek çok geometrik desene sahip duvar çıkartmaları yatak odanıza hem hareket ve enerji kazandıracaktır.

Yatak odası tasarımına mükemmel şekilde uyarlayabileceğimiz yüzlerce farklı duvar çıkartma modeli bulunuyor. Bu noktada farklılık yaratmak isteyenler daha çok büyük hayvan figürleri üzerine yoğunlaşabilir. Bu büyüklükte bir duvar çıkartması kullanmak biraz cesaret gerektirebilir fakat, yatak odanızın büyüklüğüne ve uygulayacağınız duvarın konuma göre farklı alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Aslı Kozan
Ev dekorasyonunu ve işyeri dekorasyonu konularında güncel bilgiler paylaşmaktayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz