Dekorasyon Blog Arama

Yeni Trend 2019 – 2020 Siyah Mutfak Modelleri

Modern siyah mutfak modelleri 2020

Mutfakta siyah artık günümüzün yeni beyazı! 2019 için mutfak trendlerine bakarsanız, açık renkler yerine siyahın öne çıktığını rahatlıkla görebilirsiniz. Yıllar süren parlak mutfaklar trend veya hatta norm olduktan sonra, şimdi koyu tonlar öne çıkarılmaya başlandı. Sıcak metal tonları ve ahşabın kombinasyonu ile siyah mutfaklar bile çok rahat. Ancak havalı ve modern bir görünüm tercih ederseniz, beton ve paslanmaz çelik daha uygun malzemelerdir. En çok sevdiğimiz siyah mutfakları bir araya getirdik.

Modern mat siyah mutfak

Mutfaklar günlük hayatımızı kolaylaştırmak zorundadır. Bu nedenle, tasarıma ek olarak, bu nedenle işlev özellikle önemlidir. Mutfağın bölünmesi kısa mesafeler sağlar, yuvarlatılmış köşeler ağrılı çarpmalardan kaçınır. Mat siyah, sıcak ve sade bir atmosfer yaratan ılık ve etkileyici ahşapla birleştirilmiştir.

Modern siyah mutfak modelleri 2020

Modern siyah mutfak modelleri 2020

[galeri_url]

Siyah ve beyaz

Siyah ve beyaz arasındaki karşıtlık bu mutfakta ilginç bir gerilim yaratıyor, diğer unsurlar bu iki karşıtlıkla çerçeveleniyor. Bu mutfak modern, ilginç ve davetkar.

Ferah ve davetkar

Siyah mutfaklar şık ve zarif görünüyor. Özellikle parlak cepheli bu kavisli model. Elbette, siyah mutfaklar kasvetli görünmeyeceklerinden emin olmalıdır. Büyük pencereler ve parlak ön cepheler bu mutfağı aydınlık ve sıcak, fakat aynı zamanda serin ve modern kılar.

Dinamik ve eğlenceli siyah mutfak

Bunun işe yarayacağını kim düşünebilirdi? Genç ve mutlu görünen siyah bir mutfak mı? Bu mutfak kırmızı retro koltuk, gök mavisi duvar ve renkli aksesuar kombinasyonu ile aşırı soğutulmamış. Siyah yemek çok farklı görünebilir.

 

[benzer-post id=”92″]

Rustik tarz siyah mutfak

Burada heyecan verici bir proje oluşturuldu. Eski ve yeninin rustik mimari ile siyahtaki modern mutfağın birleşimi burada en güzel haliyle ortaya çıkıyor. Duvarlar katlanmış ve çatı açılmıştır. Rustik mimari korunmuştur, bu nedenle orijinal ahşap, oturma odasındaki şömine ve taşıyıcı duvarlar eskidir.

[galeri_url]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bir önceki yazımız olan Klasik ve Modern Mutfak Duvar Kağıtları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478